O burze

 

Pozvánka

Zveme všechny nadšence do aut, motocyklů, veteránů, army či letadel, ale i sběratele lecčeho.

Přijeďte prodat vše co Vám doma, v garáži, či stodole leží ladem nebo nakoupit co doma ještě nemáte.

 

Ti, kteří by se rádi zúčastnili Oldtimer výstavy a vlastní nějaké to historické vozidlo nechť se dostaví. Odměnou Vám bude VSTUPNÉ ZDARMA a stání přímo na hlavní ploše.

 

Kdy?

Burzy probíhají vždy předposlední sobotu v měsíci Duben, Červenec a Říjen. Jsou tak rozděleny na jarní, letní a podzimní.  Přesné datum naleznete zde..

 

Kde?

Na tankodromu v Milovicích, okres Nymburk. Více informací naleznete zde..

 

Řád veterán burzy

Na naší burze je sortiment prodávaného zboží především vše, co souvisí s historickými vozidly, motocykly, letadly či armádním vybavením všeho druhu,  dále starožitnosti, sběratelské předměty, veteš, atd...

Tato burza není určena k prodeji běžné konfekce, jako jsou moderní hračky, oblečení, drogerie a další spotřební zboží, které je běžně kdekoli v kamenných obchodech, nebo na tržištích,  povolenou výjimkou je prodej nářadí, dílenského vybavení, jakož i potřeb pro renovace či sezóních věcí (sazenice, ovoce, pomlázky..).

Je zakázáno prodávat jakékoliv potravinářské výrobky a nápoje. Toto je zajištěno u prodejců občerstvení. 

Dále je zakázáno prodávat funkční střelné zbraně, výbušniny či omamné látky.
Vždy a za každých okolností je třeba se striktně řídit pokyny pořadatelů. Při neuposlechnutí pokynů pořadatelů můžete být vykázáni z areálu konané burzy. Dále je přísný zákaz vstupu mimo vyznačené území!

 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

Dotazy?

Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Veškeré dotazy rádi zodpovíme e-mailem nebo po telefonu.

 

 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů registrovaného návštěvníka, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Návštěvník stránek bere na vědomí, že jeho osobní udaje jsou zpracovávány portálem burzamilovice.cz a spol. BAMA Trade s.r.o. Jaurisova 515/4, 14000 Praha, které si vyhrazují právo na zasílání obchodních sdělení.