O burze

 

Pozvánka

Zveme všechny nadšence do aut, motocyklů, veteránů, army či letadel, ale i sběratele lecčeho.

Přijeďte prodat vše co Vám doma, v garáži, či stodole leží ladem nebo nakoupit co doma ještě nemáte.

 

Ti, kteří by se rádi zúčastnili Oldtimer výstavy a vlastní nějaké to historické vozidlo nechť se dostaví. Odměnou Vám bude VSTUPNÉ ZDARMA a stání přímo na hlavní ploše.

 

Kdy?

Burzy probíhají vždy předposlední sobotu v měsíci Duben, Červenec a Říjen. Jsou tak rozděleny na jarní, letní a podzimní.  Přesné datum naleznete zde..

 

Kde?

Na tankodromu v Milovicích, okres Nymburk. Více informací naleznete zde..

 

Řád veterán burzy

Na naší burze je sortiment prodávaného zboží především vše, co souvisí s historickými vozidly, motocykly, letadly či armádním vybavením všeho druhu,  dále starožitnosti, sběratelské předměty, veteš, atd...

Tato burza není určena k prodeji běžné konfekce, jako jsou moderní hračky, oblečení, drogerie a další spotřební zboží, které je běžně kdekoli v kamenných obchodech, nebo na tržištích,  povolenou výjimkou je prodej nářadí, dílenského vybavení, jakož i potřeb pro renovace či sezóních věcí (sazenice, ovoce, pomlázky..).

Je zakázáno prodávat jakékoliv potravinářské výrobky a nápoje. Toto je zajištěno u prodejců občerstvení. 

Dále je zakázáno prodávat funkční střelné zbraně, výbušniny či omamné látky.
Vždy a za každých okolností je třeba se striktně řídit pokyny pořadatelů. Při neuposlechnutí pokynů pořadatelů můžete být vykázáni z areálu konané burzy. Dále je přísný zákaz vstupu mimo vyznačené území!

 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

 

Dotazy?

Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Veškeré dotazy rádi zodpovíme e-mailem nebo po telefonu.

 

 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů registrovaného návštěvníka, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Návštěvník stránek bere na vědomí, že jeho osobní udaje jsou zpracovávány portálem burzamilovice.cz a spol. BAMA Trade s.r.o. Jaurisova 515/4, 14000 Praha, které si vyhrazují právo na zasílání obchodních sdělení. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení